SMBJ10CA-M3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ10CA-M3/5B
JLCPCB Part #
C3712468
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 35.3A 5uA 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS