SMBG78A-E3/5B
MFR.Part #
SMBG78A-E3/5B
JLCPCB Part #
C1980547
Description
126V 1uA 4.8A@10/1000us 600W@10/1000us 78V 95.8V IEC 61000-4-2 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS