SMBG70A-E3/5B
MFR.Part #
SMBG70A-E3/5B
JLCPCB Part #
C3711410
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 5.3A 600W 70V 77.8V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS