SMBG58CA-E3/52
MFR.Part #
SMBG58CA-E3/52
JLCPCB Part #
C3699417
Description
-55℃~+150℃ 1uA 58V 6.4A 600W 64.4V 93.6V Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS