SMBG48A-E3/52
MFR.Part #
SMBG48A-E3/52
JLCPCB Part #
C3702535
Description
-55℃~+150℃ 1uA 48V 53.3V 600W 7.8A 77.4V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS