SMBG36A-M3/52
MFR.Part #
SMBG36A-M3/52
JLCPCB Part #
C1980735
Description
-65℃~+175℃ 10.3A 36V 40V 58.1V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS