SMBG130A-E3/52
MFR.Part #
SMBG130A-E3/52
JLCPCB Part #
C1980437
Description
-55℃~+150℃ 130V 159V 1uA 2.9A@10/1000us 209V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS