SMB8J28CA-E3/52
MFR.Part #
SMB8J28CA-E3/52
JLCPCB Part #
C1980239
Package
SMB(DO-214AA)
Description
17.6A@10/1000us 1uA 28V 34.4V 45.4V 800W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS