SMB10J26A-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMB10J26A-E3/52
JLCPCB Part #
C3705608
Description
-55℃~+150℃ 1kW 1uA 23.8A 26V 28.9V 42.1V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS