SMB10J14A-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMB10J14A-E3/52
JLCPCB Part #
C1980927
Package
SMB(DO-214AA)
Description
14V 17.2V 1kW@10/1000us 1uA 23.2V 43.1A@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS