SMAJ78CA-M3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ78CA-M3/5A
JLCPCB Part #
C1978526
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 3.2A 400W 78V 86.7V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS