SMAJ75A-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ75A-E3/61
JLCPCB Part #
C1976526
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 3.3A@10/1000us 400W 75V 92.1V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS