SMAJ70A-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ70A-E3/61
JLCPCB Part #
C3706531
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 3.5A 400W 70V 77.8V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS