SMAJ64CA-M3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ64CA-M3/5A
JLCPCB Part #
C1978532
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 3.9A 400W@10/1000us 64V 78.6V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS