SMAJ45A-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ45A-E3/61
JLCPCB Part #
C3009448
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 45V 5.5A 50V 72.7V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS