SMAJ26CA-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ26CA-E3/61
JLCPCB Part #
C1973085
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 31.9V 400W@10/1000us 42.1V 9.5A@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS