SMAJ18A-M3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ18A-M3/5A
JLCPCB Part #
C3702258
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 1uA 20V 29.2V 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS