SMAJ188A-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ188A-M3/61
JLCPCB Part #
C1978690
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 188V 1uA 209V 300W 328V 910mA TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS