SMAJ170A-M3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ170A-M3/5A
JLCPCB Part #
C1979178
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.09A 170V 189V 1uA 275V 300W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS