SMAJ110A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ110A-E3/5A
JLCPCB Part #
C1978207
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.7A 110V 122V 177V 1uA 400W@10/1000us TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS