SMAJ100CA-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ100CA-E3/61
JLCPCB Part #
C232206
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1.9A@10/1000us 100V 123V 162V 1uA 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS