SMA6J22A-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6J22A-E3/61
JLCPCB Part #
C3715475
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 200nA 22V 24.4V 40.4V 4kW 89A@8/20us TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS