SMA6F85A-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F85A-M3/H
JLCPCB Part #
C5919791
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 136V 200nA 4kW@8/20us 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS