SMA5J6.5CA-M3/5A
MFR.Part #
SMA5J6.5CA-M3/5A
JLCPCB Part #
C1980328
Description
11.2V 44.6A@10/1000us 500W@10/1000us 500uA 6.5V 7.98V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS