SMA5J11A-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA5J11A-E3/61
JLCPCB Part #
C1979068
Package
SMA(DO-214AC)
Description
11V 13.5V 18.2V 1uA 27.5A 500W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS