SMA5J10CA-E3/61
MFR.Part #
SMA5J10CA-E3/61
JLCPCB Part #
C1979216
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 1uA 29.4A@10/1000us 500W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS