SM8S70CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S70CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036958
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 113V 58.4A@10/1000us 6.6kW@10/1000us 70V 86V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS