SM8S43ATHE3/I
MFR.Part #
SM8S43ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1976730
Package
DO-218AC
Description
10uA 43V 52.8V 6.6kW 69.4V 95.1A@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS