SM8S33ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S33ATHE3/I
JLCPCB Part #
C115274
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 124A@10/1000us 33V 40.6V 53.3V 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS