SM8S33AHE3/2D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S33AHE3/2D
JLCPCB Part #
C54360
Package
DO-218AB
Description
124A 33V 36.7V 53.3V DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS