SM8S20CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S20CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036941
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 204A@10/1000us 20V 23.4V 32.4V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS