SM5S51CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S51CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036312
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 3.6kW@10/1000us 43.7A@10/1000us 51V 62.7V 82.4V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS