SM5S15CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S15CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036296
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 148A@10/1000us 15V 17.6V 24.4V 3.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS