SM5S10ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S10ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983899
Package
DO-218AC
Description
10V 12.3V 15uA 17V 212A@10/1000us 3.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS