SM-510R00FE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM-510R00FE6
JLCPCB Part #
C4158716
Package
SMD,20.8x7.5mm
Description
-55℃~+275℃ 10Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ SMD,20.8x7.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS