SISA10DN-T1-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SISA10DN-T1-GE3
JLCPCB Part #
C727608
Package
PowerPAK1212-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1V 15.4nC@10V 2.425nF 3.6W 3.7mΩ@10V 30A 30V 65pF PowerPAK1212-8 MOSFETs ROHS