SIRA10DP-T1-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIRA10DP-T1-GE3
JLCPCB Part #
C727555
Package
PowerPAKSO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1V 15.4nC@10V 2.425nF 3.7mΩ@10V 30V 40W 60A 65pF 730pF N-Channel PowerPAKSO-8 MOSFETs ROHS