SIHS36N50D-GE3
MFR.Part #
SIHS36N50D-GE3
JLCPCB Part #
C3281127
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125nC@10V 130mΩ@10V 25pF 3.233nF 36A 3V 446W 500V N-Channel TO-247AC MOSFETs ROHS