SIHP33N60E-GE3
MFR.Part #
SIHP33N60E-GE3
JLCPCB Part #
C467940
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 150nC@10V 278W 3.508nF 33A 4V 600V 6pF 99mΩ@10V TO-220AB MOSFETs ROHS