SIHP240N60E-GE3
MFR.Part #
SIHP240N60E-GE3
JLCPCB Part #
C6228120
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 23nC@10V 240mΩ@10V 3V 600V 78W 795pF@100V 7A TO-220AB MOSFETs ROHS