SIHP12N60E-GE3
MFR.Part #
SIHP12N60E-GE3
JLCPCB Part #
C467937
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 147W 380mΩ@10V 4V 53pF 58nC@10V 5pF 600V 937pF N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS