SIHP125N60EF-GE3
MFR.Part #
SIHP125N60EF-GE3
JLCPCB Part #
C2983927
Package
TO-220AB-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.533nF 125mΩ@10V 179W 25A 47nC@10V 5V 600V 68pF 6pF N-Channel TO-220AB-3 MOSFETs ROHS