SIHG24N65E-E3
MFR.Part #
SIHG24N65E-E3
JLCPCB Part #
C6680023
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 122nC@10V 145mΩ@10V 2.74nF@100V 24A 250W 4V 650V TO-247AC MOSFETs ROHS