SIHG23N60E-GE3
MFR.Part #
SIHG23N60E-GE3
JLCPCB Part #
C222465
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 158mΩ@10V 2.418nF 227W 23A 4V 600V 95nC@10V N-Channel TO-247AC-3 MOSFETs ROHS