SIHG17N60D-E3
MFR.Part #
SIHG17N60D-E3
JLCPCB Part #
C7363747
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.78nF 17A 340mΩ@10V 5V 600V 90nC@10V TO-247AC MOSFETs ROHS