SIHG14N50D-E3
MFR.Part #
SIHG14N50D-E3
JLCPCB Part #
C5919028
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.144nF@100V 14A 208W 400mΩ@10V 500V 58nC@10V 5V TO-247AC MOSFETs ROHS