SIHFIB9N60A-E3
MFR.Part #
SIHFIB9N60A-E3
JLCPCB Part #
C2661
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4nF 180pF 49nC@10V 4V 600V 60W 7.1pF 750mΩ@10V 9.2A N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS