SIHFB20N50K-E3
MFR.Part #
SIHFB20N50K-E3
JLCPCB Part #
C17297479
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110nC@10V 2.87nF@25V 20A 250mΩ@10V 280W 500V 5V@250uA N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS