SIHB33N60EF-GE3
MFR.Part #
SIHB33N60EF-GE3
JLCPCB Part #
C467926
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 155nC@10V 278W 2V 3.454nF 33A 600V 8pF 98mΩ@10V D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS