SIHB22N65E-T1-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIHB22N65E-T1-GE3
JLCPCB Part #
C6296649
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110nC@10V 180mΩ@10V 2.415nF@100V 227W 22A 4V 650V D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS